Версія для смарфону

Головна

Компанія HYTORC США (ХАЙТОРК) входить в Асоціацію світових виробників і постачальників обладнання для АЕС, і є єдиним в світі виробником гідравлічних і пневматичних моментних ключів, офіційно сертифікованих для роботи в умовах АЕС.Гідравлічні ключі застосовують в наступних галузях виробництва:
Енергетика, машинобудування, нафтопереробка, суднобудування, хімічна промисловість, металургія.
Гідравлічні торцеві гайковерти Hytorc

Гідравлічні моментні ключі касетного типу Hytorc

Маслостанции гідравлічні

Пневматичні гайковерти Hytorc

Маслостанція пневматична Hytorc

Електричний акумуляторний гайковерт Hytorc


Устаткування Hytorc гарантує високу надійність і точність досягнення заданого ступеня затягування, гідравлічні ключі використовують в різних галузях промисловості і на різних виробництвах. Завдяки передовим технічним рішенням гідравлічні моментні ключі та гайковерти HYTORC забезпечують надійну затяжку різьбових з'єднань навіть при сильних вібраційних і ударних навантаженнях, а також, гарантоване розкручування корозією гайок.

Hytorc пропонує адресне вирішення завдань за умови максимального перекриття необхідного діапазону затягує гайок на Вашому підприємстві з мінімальними фінансовими витратами.

Hytorc предоставляеn самі НАЙВИГІДНІШІ для Замовника гарантійні умови. Технічне обслуговування поставленого нами обладнання здійснюється протягом усього часу діяльності Замовника.

З обладнанням HYTORC можна вирішувати завдання будь-якої складності на Вашому підприємстві. Адже правильна затягування болтів і гайок призводить, як мінімум, до зменшення кількості простоїв через аварії, пов'язаних з проблемами різьбових з'єднань. А зниження позапланових ремонтів веде до збільшення ефективності виробництва і підвищення економічних показників всього підприємства.